Clubrecords en wedstrijdresultaten

Toppers van onze KAZS-zwemmers:

Vlaams zomercriterium te Genk 12-13-14/07/2019 (50m bad):

Lily, Serena, Tindra, Emilia, Gitte, Jutta, Minne, Ona, Agnieszka, Benjamin, Wouter, Ricky, Giel, Kobe en Kas namen deel aan deze wedstrijd.

1e plaats: goud: Benjamin (2x) en Ricky;

2e plaats: zilver: Jutta en Ricky;

3e plaats: brons: Serena, Jutta en Kas.

Belgisch jeugdkampioenschap te Genk 19-20-21/07/2019 (50m bad):

Serena, Emilia, Zinke, Yevhen, Benjamin, Ricky en Yorben namen deel aan deze wedstrijd.

2e plaats: zilver: Zinke.

Belgisch kampioenschap te Charleroi 26-27-28/07/2019 (50m bad):

Wiebe, Nora en Joachim namen deel aan deze wedstrijd.

European Youth Olympic Festival te Baku (Azerbeidzjan) 22-23-24-25-26/07/2019 (50m bad):

Zinke en Jens namen deel aan deze wedstrijd.

Zomerrecordpoging te Leuven 30/07/2019 (25m bad):

Emilia, Zinke, Wiebe, Agnieszka, Nora, Yevhen, Benjamin, Sibe, Wouter, Kobe, Yorben, Jens, Bram en Joachim namen deel aan deze wedstrijd.

Zinke verbeterde haar Provinciaal Record op de 100m vrije en 200m vrije slag.

PROFICIAT MET JULLIE PRESTATIES!

 

TOP 5

Vlaams zomercriterium Genk

JUTTA

kadet

200m rug

3.00.03

5e (50m)

 

Belgisch jeugdkampioenschap Genk

YORBEN

 

 

 

 

 

 

 

miniem

 

 

 

 

 

 

 

200m vlinder

 

400m wissel

 

100m vlinder

 

200m wissel

 

2.23.73

 

5.18.01

 

1.05.54

 

2.32.33

 

1ste (25m)

1ste (50m)

2e (25m)

3e (50m)

1ste (25m)

3e (50m)

4e (25m)

4e (50m)

 

SERENA

EMILIA

YEVHEN

BENJAMIN

 

11-12j

 

 

 

 

4x100m

wissel

 

 

 

5.27.12

 

 

 

 

nieuw 

 

 

 

 

 

SERENA

EMILIA

YEVHEN

BENJAMIN

 

11-12j

 

 

 

 

4x100m

vrije

 

 

 

4.50.33

 

 

 

 

nieuw 

 

 

 

 

 

Belgisch kampioenschap Charleroi

NORA

 

 

junior

 

 

100m vrije

50m rug

50m vlinder

1.03.07

33.34

32.51

5e (50m)

4e (50m)

4e (50m)

 

JOACHIM

 

 

junior

 

 

400m vrije

200m wissel

400m wissel

4.30.70

2.21.28

5.04.56

2e (50m)

1ste (50m)

1ste (50m)

 

European Youth Olympic Festival Baku (Azerbeidzjan)

ZINKE

miniem

50m vrije

27.31

1ste (50m)

 

JENS

kadet

50m vrije

24.93

2e (50m)

 

Zomerrecordpoging Leuven

ZINKE

 

 

 

 

miniem

 

 

 

 

100m vrije

 

200m vrije

 

 

58.18

 

2.05.56

 

 

1ste

 

1ste

 

 

AC

PR

AC

PR

 

WIEBE

kadet

100m vrije

1.00.65

2e 

 

NORA

 

 

junior

 

 

100m vrije

200m vrije

 

1.01.46

2.17.04

 

3e 

5e 

 

 

YEVHEN

 

 

benjamin

 

 

200m vlinder

200m wissel

 

3.06.17

2.29.98

 

2e 

4e 

 

 

YORBEN

 

miniem

 

200m vlinder

 

2.22.28

 

1ste

 

 

JENS

 

kadet

 

50m school

 

30.70

 

1ste

 

AC

 

JOACHIM

 

junior

 

100m vlinder

 

1.02.83

 

2e

 

 

Als je een fout ziet of als we iemand vergeten zijn, graag een mailtje (Ausloosjanssens@skynet.be).

Een volledig overzicht in bijlage onderaan de pagina.